Lanovkou na Novú Hoľu

Premáva v lete aj v zime. Z vrcholu Novej Hole sa Vám pri dobrej viditeľnosti naskytne prekrásny výhľad na panorámu Nízkych Tatier a Veľkej Fatry.

Fun Aréna Donovaly

V lete adrenalínové centrum zábavy. Nájdete tu najväčšiu atrakciu toboganovú bobovú dráhu, lanové centrum, malé lanové centrum a malú horolezeckú stenu, bungee trampolínu, ale aj 8 stanoviskových trampolín. Ponúkajú možnosť tandemovému letu spolu s inštruktorom. Let trvá približne 10 – 15 minúť vo výške 200-500 metrov. Detské očká rozžiari aj nový vodný zážitkovo – edukatívny park s 9 atrakciami – Myšiačikov detský park.

Paragliding

Počas víkendov za dobrého počasia tu stretnete desiatky nadšencov paraglidingu, ktorí pod vedením tandemových pilotov lietajú a obdivujú Donovaly z vtáčej perspektívy. Kurzy paraglidingu zabezpečujú súkromné paraglidingové školy.

Habakuky

Dobšinského rozprávkový svet

Komplex rozprávkových chalúpok v štýle ľudovo-fantazijnej architektúry ponúka nezabudnuteľnú atmosféru a zážitok pre celú rodinu, no jednoznačne pre najmladších návštevníkov bude tento výlet vďaka kreatívnemu stvárneniu rozprávkových postáv a svojráznemu prostrediu plný pekných spomienok.

Donovalkovo

Mini rozprávkové mestečko vytvorené pre deti s víziou, aby sa mohli bezpečne hrať a splniť si svoje detské sny. Ponúka nekonečnú zábavu na čerstvom vzduchu a možnosť znovuobjaviť tak čaro pravej detskej zábavy. Nájdete tu zaujímavé aktivity – detské domčeky, mestečko, dopravné ihrisko a určite vás zaujme aj minifarma so zvieratkami.